Kurzy Dornovy metody

Vzdělávání majitelů považujeme za nejúčinnější způsob, jak pomáhat zvířatům. Znalý a otevřený majitel zvířete dokáže vyhodnotit získané informace, naučí se rozumět svému zvířeti a také ho ošetřit.

Plánované kurzy

24. – 25. října 2016 . . kurz pouze pro absolventy školy

TAUFEROVA SOŠ VETERINÁRNÍ - Kroměříž

Plně obsazeno

4 – 6. listopadu 2016 psi

Praha - Toulcův Dvůr

Plně obsazeno

11 – 13. listopadu 2016 psi

VFU - Brno

Plně obsazeno

18 – 20. listopadu 2016 psi

TAUFEROVA SOŠ VETERINÁRNÍ - Kroměříž

Přihlásit jako náhradník

9. – 11. prosince 2016

SŠZV - Lanškroun

Plně obsazeno

Chcete abychom pořádali kurz u Vás?

Jsme přístupni každé konstruktivní dohodě. Neváhejte nás kontaktovat a domluvíme si individuální podmínky.

Jaký je rozdíl mezi kurzem a seminářem?

Kurz je určen laikům a začátečníkům, lidem bez předchozí zkušenosti s Dornovou metodou. Seminář navazuje na kurz a rozvíjí znalosti získané na kurzu.

Ohlasy z našich seminářů a kurzů

O víkendu jsem se zúčastnila kurzu Dornovy metody pod vedením Andrey Dunové. Dornova metoda v podání Áji mě úplně nadchla, ukázala mi zcela nový úhel pohledu na mnohé zdravotní potíže pacientů. Zápal, nadšení, neutuchající energie a snaha pomoci, neuvěřitelné nasazení Andrey Dunové je mi obrovským vzorem. Už mám domluvené první pacienty na ošetření!

Jolana K., Brno

Z celého srdce chci poděkovat Andree Áje Dunové za příležitost stát se účastníkem Kurzu Dornova metoda - zvířata. Byl to pro mě jeden z nejúžasnějších zážitků v životě. Spousta úžasných lidí, zvířat, věmů. Dornovka mi ukázala úplně jiný pohled na práci se zvířaty. Je v ní spousta lásky, klidu, jednoduchosti, lidskosti a pomoci. Bylo tam tolik emocí, člověku to úplně otevřelo srdce. Andry DĚKUJU A SLIBUJU ŽE JIM BUDU POMÁHAT DÁL A DÍKY DORNOVCE JEŠTĚ LÍP Děkuju

Lenka Hafo P., Znojmo

Určitě si Vás většina pamatujete případ Maxe, v prosinci 2013 napadeného Stafordem. Výsledkem bylo vážné poranění páteře a ramene. Někdy v lednu 2014 byl ošetřen paní Dunovou (Dornova metoda) a dnes úspěšně vyšel na Lysou horu. Přitom ho už někteří vetové odepisovali..... Důkaz účinnosti Dornovy metody... Děkujeme....

Lnj Vévodovi, Ostrava

dornovametoda-zvirata.cz | dornovametodapropsy.cz | dornova-metoda-pro-psy.cz | archa-dunovi.cz

tvorba webových stránek Tomáš Buman